Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan komme seg fra Gardermoen til Rikshospitalet?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-04-13, 22:10   #3
Katta
maler
 
Katta sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2008
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.270
Blogginnlegg: 92
Katta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme omKatta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan komme seg fra Gardermoen til Rikshospitalet?

Du har flere muligheter. Hvis du skal rett til rikshospitalet er det enklest å ta flybussexpressen mot bekkestua og gå av på gaustad/rikshospitalet.

Hvis du skal nedom byen er det greiest å ta trikk nr 17 eller 18 til rikshospitalet. Du kan evt ta t-bane til forskningsparken og bytte til trikk der, det er det som gir deg minst gangdistanse. Evt t-banen mot frognerseteren og gå av på gaustad, men da må du gå et lite stykke igjen.

__________________
Storebror 2002 - Toern 2003 - Plutt 2009 - Mikro 2012
Katta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no