Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Har du boligalarm?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Se resultatene: Er du tilknyttet boligalarm?
Ja 66 50,77%
Nei 64 49,23%
Deltakere: 130. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-05-13, 10:44   #11
Sonar
Bør lage seg en tittel selv
 
Sonar sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: i et hus med fantatisk utsikt og med verdens beste naboer
Innlegg: 2.043
Blogginnlegg: 31
Sonar imponerer mange og er sikkert smartSonar imponerer mange og er sikkert smartSonar imponerer mange og er sikkert smartSonar imponerer mange og er sikkert smartSonar imponerer mange og er sikkert smartSonar imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Har du boligalarm?

Opprinnelig lagt inn av Neket, her.

Nei, vi har ikke. Sector maser støtt og stadig, men sist sa jeg til selgeren at vi hadde fint lite av verdi, har ikke sett dem siden.

Jeg har et "vokt dem for hunden" klistremerke, da. Jeg har ikke hund. Jeg har lest et sted at innbruddstyver unngår hus med sånne klistremerker, og det er billigere enn alarm-klistremerker.

Jeg har "vokt dem for katten" skilt, tror du det hjelper ?

Vi har boligalarm fra Nokas. Ikke skallsikring og ikke kamera som mange tilbyr idag. Har tenkt å skifte ut da det er et relativt gammelt anlegg, men fikk beskjed av en selger hos Nokas at burde vi ikke gjøre. Det var et veldig godt anlegg vi hadde. Ønsker ikke å bytte leverandør da vi har ganske rimelig månedsleie iforhold til det vi har fått tilbud på fra blant annet Securitas.

Sonar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no