Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Bryllupslokaler i Sandnes/Stavanger/Jæren-området

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-05-13, 18:48   #1
Tyttebær
Ny-schmy
 
Tyttebær sin avatar
 
Medlem siden: May 2013
Hvor: Rogaland
Innlegg: 165
Tyttebær er litt kulTyttebær er litt kul
Standard

Bryllupslokaler i Sandnes/Stavanger/Jæren-området

Er det noen her inne som er kjent i området og har noen tips?

Vi hadde veldig lyst å ha det på Jærgarden, men selskapet blir for lite, dessverre (vi blir maks 30 stykker). Veldig leit - der er det fantastisk fint, og alt inkludert. (Om gjestene ikke har med seg små bikkjer som de har tenkt å slippe løs så gjør ikke vinden noe heller. )

Vi vurderer Arboretet. Selv om det er i overkant mye furu der så ligger det veldig koselig til. Har også såvidt kikket på Friluftsfyret Kvassheim. Ingen av dem tilbyr full pakke, dog, noe som hadde vært veldig deilig akkurat denne dagen.

Vi bor i Sandnes men kjører gjerne et stykke om stedet er fint. Det blir humanistisk vielse, og vi tenkte å ha den på samme sted.

__________________
Ikke tro alt du tenker
Tyttebær er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no