Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

All inclusive - ja eller nei?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-06-13, 01:41   #11
Milfrid
Shake it out!
 
Milfrid sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Stavanger
Innlegg: 15.925
Blogginnlegg: 65
Milfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme omMilfrid har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: All inclusive - ja eller nei?

Jeg er som sagt en stor tilhenger av å bestille fly og hotell hver for seg, og å spise på s å restauranter. Det er ikke lenge siden jeg sa jeg hadde hatt min siste ferie til Syden.

Men nå er jeg i en situasjon hvor AI og Syden en uke høres ut som en fantastisk fin ting. Fordi jeg verken har tid eller overskudd til å bestille og planlegge den turen jeg egentlig ønsker meg. Fordi mitt eneste ønske for ferien er en solstol oven bok, og at ungene skal kose seg. Fordi vi er to familier som ikke kjenner hverandre så host, men som skal reise sammen som skal dra. Fordi, fordi, fordi. Osv.

Jeg håper at jeg neste år har overskudd til å bestille fly, leie leilighet og planlegge en skikkelig sommerferie. Men i år så blir der AI. Helt uten dårlig samvittighet.

Og så sa Katta og mange andre smarte ting. Miljømessig burde man ikke fly til eksotiske steder heller. Det er like egoistisk å besøke dem, som andre ting. Ferie er egoistisk.

Jeg har vært på AI en gang før. Maten var god, men en uke var nok. Og resorten lå 5 km fra alt annet, det var null lokalt næringsliv som led. Eller. Selvfølgelig hadd eder vært bedre om resorten lå nær en by, uten AI.

__________________
Now it's nothing but MY way!
Milfrid er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no