Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Spinnoff: Ungenes forhold til godteri

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-08-13, 13:55   #1
Bokormen
Absolute Beginner
 
Bokormen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.241
Blogginnlegg: 13
Bokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtidBokormen har en fantastisk fremtid
Standard

Spinnoff: Ungenes forhold til godteri

Hva tenker dere rundt barn og godteri/søtsaker/kaker/søte drikker? Alt med måte? Strenge regler? Eller lite fokus, så det ikke blir så spennende?

Vi er ikke så strenge, men trenger det heller ikke. Vi kjøpte nugatti en gang, den ble til slutt kastet fordi den var utgammel og halvspist. Poden har kastet mange halve iser i sommer, han blir fort fornøyd og jeg maser ikke på at han skal tvinge i seg is. De kjøpte seg litt godteri på taxfree for noen uker siden, men det ligger nesten urørt i en skuff på kjøkkenet. Men det hender det slumper til da, her om dagen fikk vi besøk av noen som hadde med en nystekt rullekake, da var begge ungene og spiste to stykker hver. Men ofte bryr de seg ikke så mye om kakebordet. Ergo har vi heller ikke så mye regler rundt dette.

Jeg får mer lyst på søtt jo mer jeg inntar, men enn så lenge ser ungene ut til å være litt annerledes der.

Bokormen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no