Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Er Skoda Fabia stor nok?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-13, 17:42   #1
Luftslottet
geskjeftig
 
Luftslottet sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 8.377
Blogginnlegg: 271
Luftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de flesteLuftslottet er kulere enn de fleste
Standard

Er Skoda Fabia stor nok?

Jeg lurer på om bilen vår er kommet i den alderen at det koster mer å fortsette å eie den enn å selge den billig.

Kikker på Skoda Fabia, hvor det ser ut til å være mye bil for pengene. Er det noen som kan har denne bilen?

Er det plass til en OTH i bagasjen?
Hva med et bakovervedt sete bak passasjersetet foran?

Vi har en på snart fem i beltestol bak en lang sjåfør og en toåring bakovervendt. Vogna kan byttes i noe mindre, men ikke paraplytrille.

Alternativet er å gå opp et hakk til Octavia. Eller er det andre biler vi heller bør se på, om vi vil ha brukt familiebil til under 100 000?

__________________
I like big books and I cannot lie.

Stjernekikkeren 08 + Alkymisten 11
Luftslottet er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no