Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Impulskontroll?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-13, 19:45   #1
Snuppa
Lengter etter sola
 
Snuppa sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 4.590
Snuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt liktSnuppa er virkelig godt likt
Standard

Impulskontroll?

Gi meg styrke til å fortsette malingsarbeidet.

Jeg er av den typen som bare MÅ gjenomføre noe når jeg først har tenkt tanken. Fikk det plutselig for meg at jeg skulle male rommet til jenten(e) mine. Det var malt i en ganske så fin mørk lilla farge på en vegg og lys lilla på de andre veggene. Jeg visste jeg hadde et spann med CHI stående i kjelleren. Selvfølgelig måtte jeg begynne med dette i går.

Nå har den mørke veggen fått et strøk og jeg er på god vei nedover den ene lyse veggen. Kroppen verker og betennelsen i skuldra roper om fred.

Må vel bare gjøre meg ferdig. Blir sikkert bra til slutt. Helsparkle ene veggen for å legge opp til tapetsering. Hoho! Gleder meg.

__________________
-03 -06 -09
Snuppa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no