Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Grønne fingre

Ny hage/plen etter gravearbeid

Grønne fingre Alt om blomster inne og ute, frukttrær, busker, kjøkkenhage, kompost og uterom.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-10-13, 12:10   #1
Sokk
trøtt
 
Sokk sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 2.449
Blogginnlegg: 12
Sokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt likt
Standard

Ny hage/plen etter gravearbeid

Jeg sitter og titter utover den totalt raserte hagen min () som har vært gravd opp pga. kloakkarbeid, og lurer på hvordan jeg skal få lappet den sammen igjen. Gravemaskinen står der fremdeles, og de er ikke helt ferdige med å tette igjen hullet. Frukttrær, andre trær og bærbusker er gravd opp og ligger pent dandert langs hagens kanter og er sikkert bare å kjøre vekk etter hvert.

Dette er en ganske gammel hage som absolutt ikke har vært i topp form de siste årene, og som dessuten har hatt en ganske bratt skråning som jeg nå ser muligheten for å få jevnet litt ut, så det er ikke bare galt heller. Men jeg blir bare litt motløs av å se utover leirelandskapet utenfor vinduet, når jeg ikke vet hva jeg skal gjøre med det. Jeg tror jeg først og fremst ønsker meg plen. Og bærbusker. Så når gravemaskinen er ferdig og leira er jevnet litt mer ut enn den er nå, er det noe som bør gjøres i høst? Eller er det bare å vente til våren?

__________________
04 07

Du kan klare hva som helst
For du er suveren
Sokk er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no