Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Erna Solbergs kjole

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-01-14, 13:57   #11
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.463
Blogginnlegg: 362
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Erna Solbergs kjole

Opprinnelig lagt inn av rine, her.

Hvorfor er det lov til å henge seg opp i kjolen, men ikke i strømpebuksa?
Slipset til kongen var greit nok.

Så vidt jeg har fått med meg, har kjoler blitt diskutert opp, ned og i mente her inne, både på FP-brukere, artister og programledere, og jeg kan ikke se at statsministeren bør være forskånet for synsing på det området. Jeg uttalte meg for øvrig om strømpebuksa fordi jeg har lagt merke til at hun nesten uten unntak går med svart, tett strømpebukse og lave sko. Jeg synes ikke det er spesielt stilig.

Jeg synes ikke det er greit å diskutere kvinners klesdrakt og utseende opp ned og i mente og svarte utfra det. Hva du eller andre velger å gjøre har ikke jeg noe med. Jeg tror at vi diskuterer kvinners utseende mye mer enn menns på samfunnsnivå og tenker at det ikke er uproblematisk at det er slik - uten at utspillet mitt var ment å gjelde noen av dere som diskuterer i denne tråden.

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no