Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Fine lamper til kjøkkenet

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-14, 18:12   #1
Krem
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.837
Krem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt liktKrem er virkelig godt likt
Standard

Fine lamper til kjøkkenet

Vi har i dag to små pendler i frostet glass. Ettersom jeg var så lur å sette høye stearinlys under den ene, har den sprukket hele veien opp, og vi må ha nye.

Siden vi kjøpte lampene har vi byttet farger på møbler, tak og vegger, og jeg tror vi ønsker oss svarte eller mørke grå lamper. Og helst noen dom ikke koster skjorta, siden min kjære er litt mer sparsommelig enn meg. (Jeg finner bare dyyyyyyre, fine lamper.. ) Stilen ellers er ganske nordisk-ren-ryddig-typisk-eksempel-på-møtes-på-middelveien..

Vedlagte bilder
Filtype: jpg image.jpg (483,7 KB, 55 visninger)
Krem er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no