Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Ok utdrikningslag?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-03-14, 22:36   #1
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.347
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Ok utdrikningslag?

Jeg trenger hjelp!
Jeg ble i dag spurt om å være forlover for min beste venninne. De skal gifte seg i mai (et veldig lite og intimt bryllup), og selv om det blir et litt utradisjonelt bryllup så vet jeg hun vil like et utdrikningslag.

Så jeg trenger litt tipshjelp. Hva kan jeg finne på som ikke krever all verdens planlegging, ikke koster skjorta og en førstefødt og som er litt kjekt for den kommende brud?
Hun er ikke noen spa/hudpleie-type, ikke noe drite-ut type (som syns slikt er morsomt) og ikke en veldig sportslig person.... Hjelp!!

Hvis alt går etter planen gifter de seg i slutten av mai...!!

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no