Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Rimelig hotell i Stavanger-området?

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-06-14, 00:11   #1
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.234
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Rimelig hotell i Stavanger-området?

Kan se ut som eldste og jeg skal ha et par netter på hotell sånn plutselig. Kjøper ønsker å overta huset til helgen, noe jeg sa er OK så lenge som jeg finner et firma til å vaske ut på fredag.

Har venner vi kan bo hos, men kanskje vi heller skal bo på hotell, kose oss rett og slett med god frokost. Hun koser seg med slike ting.

Har sett at Scandic på Forus har tilbud. Kan godt bo der, kort vei til mitt hus da og kort vei til venner.

Er det OK der? Ville dere heller valgt noe annet og i så fall hva?

Litt spent på om det blir trist å gi fra seg nøklene eller hva. Det at de overtar da var ikke planlagt.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no