Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Menneskerettighetene i tegneserieform. Hjelp.

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-06-14, 00:36   #1
Pappalille
Tøff
 
Pappalille sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2008
Innlegg: 5.102
Blogginnlegg: 57
Pappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt avPappalille har mye å være stolt av
Standard

Menneskerettighetene i tegneserieform. Hjelp.

Jeg husker en bok vi hadde hjemme som var en samling tegneserier der forskjellige forfattere/tegnere hadde tegnet historier der de valgte en av menneskerettighetsartiklene. Jeg husker ikke hva den heter, ingen av kunsterne, men jeg vil så gjerne ha tak i et eksemplar. Av forskjellige årsaker har jeg ikke mulighet til å spørre foreldrene mine om dette, mamma ville ikke vært interessert i tegnet litteratur, og jeg har ingen kontakt med faren min.

Det er nokså dystre historier, i alle fall de jeg husker, men de henger i meg og nå vil jeg altså gjerne oppleve dem igjen.

Pappalille er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no