Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Hvor vanskelig er det å klippe hund selv?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-07-14, 13:20   #17
GydaG
lider av tastleksi
 
GydaG sin avatar
 
Medlem siden: May 2009
Hvor: På landet
Innlegg: 6.247
Blogginnlegg: 44
GydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de flesteGydaG er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hvor vanskelig er det å klippe hund selv?

Det er akkurat samme med portugiserne, men de har ikke så krøllete pels (noen er ganske krøllete), men de er mer "labbetuss"-aktige vanligvis, og ja, det vokser til det klippes. Hvis du ser de digre fluffye labbene på hundene her så er det jo helt logisk at de drar med seg mer gruff inn enn de gjør når de er kortklipte:



Vi passet en nå i sommer, som hadde vært hos frisør (og hun hadde klippet av haledusken da, det skal man ikke) men her er den mest praktiske lengden for minst mulig jobb med pelsen spør du meg:

__________________
2003 2010 2012
It's not only only, but but.
We have to take in nourishment, expel waste and inhale enough oxygen to keep our cells from dying. Everything else is optional!

Sist redigert av GydaG : 12-07-14 kl 13:27.
GydaG er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no