Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Vaskehjelp - synes du det er verdt det?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-08-14, 23:49   #11
Trulte
:)
 
Trulte sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 9.044
Trulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de flesteTrulte er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Vaskehjelp - synes du det er verdt det?

Vi har 156 kvadrat (vaskehjelp på ca 110 av kvm)og mye ting. Men løser det med å ha dem i bokser. Jeg bruker ca 30 minutt for å rydde. Og da tar jeg feks bort alt av tannbørster, ting i dusjen.
Siden vi har vaskehjelp så er vi avhengig av å holde det jevnt ok. Jeg kan også rydde 5 timer. Men da er det snakk om kast og sortering av ting som skal bort. Men det trenger vi jo ikke to ganger i mnd.
5 timer var jo enormt hvis det er nødvendig på så jevnlig basis. I mitt hode.

__________________
Tuppa 04, Tassen 06, Spiren 09
Trulte er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no