Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Le creuset - dårlig kvalitet?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-11-14, 18:31   #1
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.854
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Le creuset - dårlig kvalitet?

Vi har en grillpanne fra le creuset som vi kun hadde brukt noen få ganger før den sprakk tvers igjennom. Vi har levert den inn og venter på tilbakemelding.

Vi har også en konekjele fra le creuset som det har gått ett skall av. Kun vanlig bruk på induksjonstopp, ingen slag eller noe. Vi har ikke levert denne inn enda.

Gryta har vi enda ikke hatt noen problemer med, men har ikke brukt den veldig mye.

Er det virkelig så dårlig kvalitet på le creuset sine produkter eller har vi bare vært veldig uheldige?

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no