Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Bilsete Brio Primo

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-01-15, 00:05   #1
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.913
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Bilsete Brio Primo

Jeg vurderer sterkt en Briovogn og har veldig lyst på et bilsete jeg kan sette på understellet denne gangen (har ikke hatt det med noen av de andre, og nå blir det enda mer rundt omkring enn noen gang før). Da må det bli Brio Primo. Jeg forhørte meg litt på BabyShop, og de sier at setet sikkerhetsmessig har kommet greit ut, men at det scorer relativt dårlig på brukervennlighet for eksempel (eller at det er der det taper mest da). Så skjønner jeg jo at det ikke sikkerhetsmessig er utviklet som alle disse andre nye modellene som kommer hele tiden, men der er jeg litt usikker på om jeg rett og slett tenker at dette er godt nok (det er jo minst like sikkert som setene de andre barna har hatt).

Det nyeste MaxiCosi-setet er jo enormt dyrt, og kan i tillegg da ikke festes på vogna. Jeg kjenner det ikke frister. Mine barn sitter erfaringsmessig kort i babysetet, jeg er heldig om det holder til 10-månedersalderen.

Noen tanker/erfaringer?

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no