Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Kan dere lære meg om Bunnpris?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-04-15, 18:11   #1
Balanse
Vaklende
 
Balanse sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.359
Blogginnlegg: 16
Balanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt avBalanse har mye å være stolt av
Standard

Kan dere lære meg om Bunnpris?

Bunnpris kan jeg ingenting om, og det gir meg assosiasjoner til at matkvalitet og økologi er underordnet og grunnfilosofi av typen "La oss putte oppi lit sagmugg for å drøye prisen". Jeg snakker da kun ut fra fordommer på navnet, jeg har aldri vært I en Bunnpris-butikk, de har ikke vært etablert I mine nærområder.

Men nå må jeg finne ut av det. Nærbutikken vår, som var Rimi, blir visst Bunnpris i morgen, og jeg er litt lei meg. Som Rimi hadde den et ganske godt utvalg av økologiske basisvarer,- spesielt I love eco - og jeg hadde lært meg hvilket brød som var godt (Havrebrødet) og liknende triks.

Hvordan er det, kan FP noe om Bunnpris?

Balanse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no