Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Fra en til to hunder?

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-07-15, 15:40   #21
Pelen
Bør lage seg en tittel selv
 
Pelen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 22.106
Blogginnlegg: 293
Pelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Fra en til to hunder?

Da er det ganske trolig at den her hunden blir vår. Han heter Tolstoy, men kalles for Totte (som uttales Tåtte på svensk).

Dere må se for dere denne i kort pels da jeg kommer å holde den kortere.




Dette er den vi har som er i samme rase, de ser så annerledes ut når de har kort pels, men det er så utrolig mye enklere og mer greit for meg som ellers kan føle litt tendenser mot allergi. Boris som vi har nå veier 2,8 kg og Totte veier 3,8 så han er litt større, men det er ikke noe tvil om at Boris blir sjefen.

Vedlagte bilder
Filtype: jpg Boris21.JPG (137,7 KB, 35 visninger)
Filtype: jpg Boris.JPG (192,3 KB, 30 visninger)

Sist redigert av Pelen : 10-07-15 kl 17:01.
Pelen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no