Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Fireåringen vil ha neglelakk. Hva er "minst skummelt"?

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-09-15, 10:48   #1
Malama
Bør lage seg en tittel selv
 
Malama sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2009
Hvor: Sunnmøre!
Innlegg: 30.296
Malama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt avMalama har mye å være stolt av
Standard

Fireåringen vil ha neglelakk. Hva er "minst skummelt"?

Jepp, min datter er 4,5 år og døedeig fornærmet for at både nabojenta og kusina og veninna i bhg har (får tidvis bruke) neglelakk. Og slik har jeg rett og slett ikke i hus, jeg bruker ikke neglelakk (men jeg har nelelakkfjerner, etter et par tilfeller i forrige bhg hvor guttungen fikk neglelakk der. Og kom hjem og ville ha det BORT! Da funker ikke vann, vennen min)

Så, hva kjøper man som er minst mulig "giftig og skummelt" til neglene til en sånn liten frøken? Antatt i rosa-lilla-rød fargeskala, for det er det som er ynglingsfargene hennes. Glitter skader sikkert heller ikke.

Evt i adventskalender-prisklasse? (vår er lavprisutgaven, altså)

__________________
Storebror, aug -08 og Mellomsøster feb -11 og lillesøster des -15
Malama er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no