Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold > Økologisk og diettmat

Hurra - Toro får laktosefri risgrøt!

Økologisk og diettmat Forum for diskusjoner om og deling av oppskrifter på diettmat og økologisk mat.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-10-15, 10:34   #1
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.955
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Hurra - Toro får laktosefri risgrøt!

Virkelig gode nyheter for alle som har laktoseintoleranse eller kjenner noen som har det. Toro kommer med laktosefri ferdig risgrøt nå!

Nå blir det så mye enklere med grøt og riskrem på nissefester, grøtfester, juleavslutninger og whatnot hjemme og i skole/ barnehage osv.

Bare å spre ordet, så Toro fortsetter å lage den! Viktig også for god inkludering i barnehage/ skole - vet barn som har fått havregrøt på nissefest fordi skolen syns det var for mye "mas" å koke to typer grøt. Nå er det ingen unnskyldning, lenger.

Men altså - cash is king. Vi må sørge for at den selger, så de ikke slutter med det. Spre ordet, spør etter den i butikken så de faktisk tar den inn, og kjøp den.

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no