Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva er du takknemlig for i dag?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-02-16, 23:57   #11
Carrera
Må man ha en tittel?
 
Carrera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.539
Carrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt avCarrera har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er du takknemlig for i dag?

Nå skulle jeg bare svare at jeg i dag, og for tiden, er dypt takknemlig for at jeg har fått meg en jobb som jeg etterhvert faktisk begynner å trives med!

Og det er jeg altså, virkelig, men nå dukket det opp en ting til her, som jeg er mer enn takknemlig for...

Datteren, snart 18 år, er på skolens internat i helga. Holder et par venninner som har stallvakt med selskap. Og fredags kveld som det er, så spør jeg på chat hva de driver med. Ikke at eg forventer å høre at det er full fest og hæla i taket, men ok...jentene er snart 18 år, så man har jo sine tanker. Det siste svaret jeg hadde forventet var i hvertfall det jeg fikk:

Vi vaske kjøkkenet, for det var så hæslig...

Noe har vi foreldre gjort riktig!!

__________________
All of these lines across my face
Tell you the story of who I am
So many stories of where I've been
And how I got to where I am
Carrera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no