Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hvor jeg kan finne spesielle fliser til bad?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-02-16, 23:10   #1
trøtt
ekstremt trøtt
 
trøtt sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 10.853
Blogginnlegg: 32
trøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de flestetrøtt er kulere enn de fleste
Standard

Hvor jeg kan finne spesielle fliser til bad?

Vi har et område på 3,5kvm som skal flises med litt spreke fliser. Vi fant noen som vi har satt opp, men før vi engang har fått fuget de så begynner fargen å skalle av.

Vi ønsker mosaikk/mosaikklignende fliser i rødt eller lilla. Det er ikke bare enkelt å finne.

Fant en nettside nå med mange fine alternativer, men klarer ikke å finne ut om disse selges noe sted i Norge. Noen som vet hvordan jeg kan finne det ut?
Det er denne nettsiden jeg har vært påhttp://www.mosaicopiu.it/it/products...collezione_tid[0]=63&field_collezione_tid[1]=64&&&&page=4

Hvis noen har andre tips til meg så blir jeg veldig glad.

__________________
Selv om hjemmet er stedet der du kan slappe av og være deg selv, betyr ikke det at du kan misbruke kjærligheten og hengivenheten andre familiemedlemmer føler for deg.
trøtt er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no