Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Funky lukt fra sluk

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-16, 23:29   #1
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.647
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Spørsmål

Funky lukt fra sluk

Altså, sluket i dusjen er nøye, grundig og ordentlig rengjort for noen uker siden, men den siste uken har det kommet en skikkelig funky lukt derifra Helte nedi klorin og lot det stå slik det stod på flasken, og skylte godt. Da var det ok noen dager, men nå er det back with a vengance

Så... What to do?! Avløpsåpner over natten (det virker ikke tett)? Andre fantastiske remedier eller må vi gå til anskaffelse av wunderbaum i dusjen?!

IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no