Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Hva gjør man når 2-åringen elsker Schnappi?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-06-07, 23:32   #1
Tjorven
ej ikke møjkets heije
 
Tjorven sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 42.486
Blogginnlegg: 183
Tjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme omTjorven har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Hva gjør man når 2-åringen elsker Schnappi?

Dere husker kanskje den låta. Den herjet listene for et par år siden og handler om en krokodille. Låta er tysk og synges av et barn.

Snuppa hørte den for litt siden, og er fullstendig hekta. Den er nå den mest spilte låta på iPoden til mannen min. Jeg tror uten å overdrive at hun kan høre den 30 ganger etter hverandre (derfor er vi ganske galde for at den er på iPod, slik at vi slipper å høre).

Forteller man 2-åringen at denne låten egentlig er helt utgammel? Er det noen som eventuelt har forslag til annen musikk barn med slik musikksmak kunne finne på å like?

Torbjørn Egners og Alf Prøysens beste fenger henne liksom ikke helt.

__________________
Snuppa 05, Knerten 07
Tjorven er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no