Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Tror du Johaug har dopa seg bevisst?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-10-16, 17:17   #11
Pøblis
Panzerekstremfeminist
 
Pøblis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2010
Innlegg: 19.425
Blogginnlegg: 361
Pøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme omPøblis har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tror du Johaug har dopa seg bevisst?

Opprinnelig lagt inn av Lille*My, her.

Men hun synes det er veldig rart at folk ikke tror på henne, "for hun har jo bare sagt sannheten" (i følge avisene, jeg så ikke intervjuet). Det er litt naivt, mener jeg, å bli forundret over at det finnes folk som ikke tror henne i en slik situasjon. Velkommen til verden, liksom. At hun blir lei seg, det er jo fullt forståelig, det er vel ingen som undrer seg over det.

Hun ble jo også lei seg da folk stilte spørsmålstegn ved at hun tok astmamedisin uten å ha astma. Men det at en utøver blir lei seg er vel ingen grunn til ikke å etterforske et regelbrudd skikkelig.

Jeg skjønner ikke helt hva du kritiserer her? Jeg skjønner godt at dette er en stor greie for henne - og hvem som helst blir vel lei og fortvilet når man ikke blir trodd? Hun har vel ikke sagt at hun ikke skal etterforskes?

__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
Pøblis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
porolon, stillongs


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no