Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Valpespørsmål hundevakt

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-01-17, 15:03   #1
Tammen
Fjott
 
Tammen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Innlegg: 2.021
Blogginnlegg: 12
Tammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smartTammen imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Valpespørsmål hundevakt

Om noen uker får jeg meg valp og er alene om ansvaret. Det skal gå greit, men jeg kjenner jeg bekymrer meg mye over at jeg relativt tidlig (når valpen er 12,5 uker) må overlate ansvaret for hunden til min mor i en liten uke. Jeg tar meg fri fra jobben i flere uker for valpestadiet, men akkurat den konferansen kommer jeg meg ikke unna.

På den ene siden tror jeg det kan være bra da hunden må bli trygg på å være hos min mor siden hun skal passe henne i perioder senere uansett. På den andre siden er jeg redd for å bryte tilknytningen til meg, gjøre valpen usikker eller lignende.

Er det noen med kjennskap til valper som kan kommentere dette. Bekymrer jeg meg unødig, eller er jeg egoistisk som reiser da?

__________________


Cave ab homine unius libri
Ride si sapis ...
Tammen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no