Livsarven
Antar at det ikke akkurat er en stor overvekt av kiosklitteratur-lesende (husmorporno) mennesker her på dette forumet. 
Jeg ble anbefalt denne serien av ei venninne, og følte egentlig det ikke var noe for meg, men siden jeg kom over de første 6 bøkene i en pakke på vår lokale bruktbu i mai, tenkte jeg å gi den et forsøk. Kostet bare en hundrelapp for alle bøkene.
Vel, nå sitter jeg her med en rykende fersk bok nummer 8, og er totalt hekta! Måtte kjøpe den på Rema i dag, da jeg leste ut hele bok 7 fra begynnelse til slutt i løpet av et par timer i går. 
Jeg synes hele historien er helt fantastisk, fascinerende, rørende ... Jeg gråter, ler, smiler, raser.
Noen andre som holder på å lese denne serien? Jeg tror jeg må ta meg litt bedre tid med denne åttende boka, siden neste bok ikke kommer ut før om en måned. 
__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
|