Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Liten gave til nevøer på 23 og 25

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-11-17, 19:15   #1
Che
Har tro på forbedring
 
Che sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: "Cuba"
Innlegg: 26.996
Blogginnlegg: 293
Che har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme omChe har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Liten gave til nevøer på 23 og 25

Jeg kommer fra en familie som kjøper få gaver og nevøer og nieser får ingen gaver etter fylte 18. (Julegaver, altså)

I år feirer vi hos min bror med to voksne gutter.
Lurer litt på å gi de en slik en.


Hva drikker gutter på den alderen da? Er det Vodka og Battery som er best? Eller drikker unggutter Cuba libre, liksom? (Forstår jo at det ikke er noe absolutt svar på dette altså.)

__________________
Min signatur
Che er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no