Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Okseløpene i Pamplona

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-07, 09:27   #1
banana
Har ingen tittel
 
banana sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 7.238
banana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de flestebanana er kulere enn de fleste
Standard

Okseløpene i Pamplona

Nordmann skadet i "de tradisjonsrike okseløpene":

http://www.vg.no/pub/vgart.hbs?artid=150887

Jeg klarer bare ikke å få noen medfølelse med de som skades i disse løpene. Av menneskene, vel og merke. Men oksene har min største medfølelse. Jeg synes det er dyreplageri som burde vært stanset for lenge siden, jeg forstår ikke hvorfor de får holde på med slikt.

Har man ikke seg selv å takke når man blir skadet under en slik tilstelning?

banana er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no