Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

NY NY uendelig shoppingtråd ...

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-07, 21:00   #10
Jenna
Det ordner seg alltid
 
Jenna sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.835
Jenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: NY NY uendelig shoppingtråd ...

Jeg har handlet på La Redoute i dag. Ja, jeg har vært på ul i dag og fått gode nyheter. Følte derfor for å handle litt babytøy i økologisk bomull:



Pluss en sparkedrakt i samme serie som jeg ikke finner bilde av akkurat nå.

I tillegg fik jeg handlet meg 2 topper (en blå og en brun med hvitt mønster, i silkelignende stoff) og en lang hvit t-skjorte på Vero Moda, som har plass til mage. Deilig. Jeg er IKKE klar for mammaklær enda.

Angelique, de støvlettene er virkelig lekre! Har lyst på de selv, men jeg kjøpte 2 par støvletter i fjor vinter og de får holde i år også.

Jenna er ikke aktiv  
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no