Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Sommerferie 2018

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-03-18, 11:18   #1
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.238
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sommerferie 2018

Som vanlig trenger jeg hjelp. Jeg og barna trenger sol og varme. De er 9 og 13. I fjor var vi en uke i Torremolinos, super ferie, nydelig hotell, men byen var så som så og det frister ikke til gjentakelse å dra dit.

Vi har vært i Nerja tidligere, likte oss godt der, kan gjerne dra dit igjen, men mye er fullt allerede. Få steder med store basseng.

Hvilke andre steder er fine? Italia, Portugal eller Spania. Ønsker ikke et enormt, høyt hotell men noe mer sjarmerende, helst greit basseng og nær strand og et sted vi lett kan fly til og klare oss uten bil. Trenger ikke charter, kan gjerne lage turen selv, helst det.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no