Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Tøysenisse - Elf on a Shelf - tips og ideer

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-12-18, 12:32   #11
Myria
Eppur si muove.
 
Myria sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2012
Innlegg: 15.921
Myria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt avMyria har mye å være stolt av
Standard

Sv: Tøysenisse - Elf on a Shelf - tips og ideer

Det kommer an på hva slags nisse man har. Vi har vanligvis hatt besøk av Tøysenissen og ham er det ingen som ser. Han setter opp døren sin natt til 1. desember og ellers ser vi bare spor av hva han har gjort. I fjor var han på ferie så da hadde vi julealven i stedet. Det var en sånn elf on the shelf-dukke som jeg hadde kjøpt på Ebay. Han ble levende om natten og en dukke om dagen så ham kunne de se.
Jeg synes det er litt ulikt hvilke rampestreker som passer til de ulike typene nisse/alv. Når vi hadde julealven på besøk satt han f.eks. og fisket i en bolle med gullfisk-snacks, satt på date med Barbie i huset hennes, hadde blitt sperret inne i et oppned glass eller satt i sofaen med popcorn og fjernkontroll og hadde filmkveld. Dette er ting som fungerer best med en nisse/alv man kan se.

__________________
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
2008 - 2011 - 2013
Myria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no