Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Se, han danser

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-02-19, 22:51   #30
Candy Darling
Prettiest mess ever seen
 
Candy Darling sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Under ground
Innlegg: 29.330
Blogginnlegg: 50
Candy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme omCandy Darling har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Se, han danser

Altså, jeg hadde blitt sur hvis hadde sett en video med mannen min med så unge jenter på denne måten, faktisk. Hvis han hadde hatt samme type track-record som Giske, hadde jeg den videoen fått meg skilt. Det er bare så helt utenkelig at han hadde gjort det.

Selvsagt er det ikke ulovlig eller spesielt uetisk eller bryter partiregler, men det bare sier noe om hvem han er. Og som Eilertsen sier; tillit er ikke noe man kan kreve, det er noe man må gjøre seg fortjent til. Det ser det ikke ut som Giske har forstått.

Jada, det har nok vært et hardkjør. Men dette er en situasjon han har satt seg i helt selv. Jeg må ærlig innrømme at jeg håper dette var siste gang jeg ser et sleskt bilde av ham sammen med purunge jenter, og jeg håper i hvert fall at han aldri kommer i en maktposisjon overfor noen noensinne igjen.

__________________
Vi gjør alle så godt vi kan
Og vi gjør alt feil.

- No. 4 -
Candy Darling er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no