Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Kjøkkenøy eller spiseplass på kjøkkenet?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-03-20, 17:36   #1
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.889
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Kjøkkenøy eller spiseplass på kjøkkenet?

Hva ville dere ønsket dere? Hva tror dere selger?
Vi skal uansett pusse opp kjøkkenet. Enkel oppussing og bytte av gulv. Skal selge innen et par år. Vi har plass til spisebord på kjøkkenet(det har vi i dag og bruker det aldri), men har spisestue rett på utsiden av kjøkkenet(der spiser vi hver dag). Eller vi kan ha en kjøkkenøy (med barkrakker på den ene siden). Begge deler funker, praktisk og estetisk, spørsmålet er bare hva kjøperne vil ha. Med øy blir det mer oppbevaringsplass(tenker å ha skuffer i øya) og fin arbeidsflate(har grei benkeplass fra før av også, men sikkert fint å ha mer).
Hvis vi skulle bodd her selv i flere år ville vi helt klart gått for øyvarianten. Selv om det blir litt dyrere(blir uansett en rimelig variant med skuffer fra ikea).
Hva tenker dere?

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no