Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Tar du på deg ballkjolen for å gå ut med søpla?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-04-20, 13:11   #7
Bluen
intro
 
Bluen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Hvor: Lillestrøm
Innlegg: 32.155
Blogginnlegg: 388
Bluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme omBluen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Tar du på deg ballkjolen for å gå ut med søpla?

Opprinnelig lagt inn av Che, her.

Jeg er et kjolemenneske i utgangspunktet - og bruker kjoler så langt det lar seg gjøre. Det er dog de som er strechy og komfortable, skal sies.

Jeg er ikke et kosebuksemenneske i utgangspunktet da.

Dette. Det er viktig for meg å gå i vanlige klær, gre håret og sminke meg slik jeg pleier også i denne perioden. Ellers kunne jeg lett ha forfalt, innser jeg. Vi har bare hatt telefonmøter så langt - første videomateriale kommer først i morgen. Da er jeg taus sekretær og kan like gjerne blokke skjermen.

__________________
Høstbarn 06 og 08
This is our last dance
Bluen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no