Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hva med 17. mai da?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-04-20, 06:50   #11
Taien
lettere utlada
 
Taien sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Rogaland
Innlegg: 8.347
Blogginnlegg: 272
Taien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de flesteTaien er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hva med 17. mai da?

Vi elsker jo 17 mai her, så vi må få til en adekvat feiring, tenker jeg. Alt beror jo på været, men om det blir bra, skal det bli en god feiring.
Jeg tenker at guttas mormor skal få komme litt utpå formiddagen. Vi starter med god, lang frokost (som vi ALDRI har tid til på 17. Mai), og etterpå tar vi en rusletur i nabolaget med flagg og fløyter. Føler Poden seg klar, får han spille på althornet sitt også ( han skulle spille i barnetoget for første gang i år...). Etterpå går vi hjem og arrangerer leker for gutta i hagen. De skal få kaste på boks, det blir god gammeldags potetløp og de skal til og med få kaste våte svamper på blink....der blinket består av papp-plate med hull til mammas eller pappas fjes! Det blir nok stas!
17.mai lunch som vanlig, blir det uansett vær, med den obligatoriske marsipankaka! Og eventuell grilling på ettermiddagen.
17.mai blir helt annerledes, men jeg er viss på at vi skal få det til uansett!!

__________________
Tvillinggutter 2010
Taien er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no