Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Kjøkkenventilator

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-01-21, 18:04   #1
IzziCreo
#IsItOctoberYet?!
 
IzziCreo sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.503
IzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt avIzziCreo har mye å være stolt av
Spørsmål

Kjøkkenventilator

Det kan se ut til at vi trenger ny ventilator til kjøkkenet. Hvor lenge skal en slik holde? Det er 11 år siden vi pusset opp kjøkkenet. Filteret er av den typen som kan vaskes i oppvaskmaskinen, men nå føler vi ikke den trekker godt nok. Når vi holder hånden tett opptil filteret så kjenner vi at det tar litt, men lite og bare i ett av hjørnene liksom. Skal kjøre det en runde i maskinen i dag, men tror ikke det hjelper så mye.

Vi har en fritthengende, kvadratisk i stål fra Siemens over øy. Jeg ser det har kommet endel som er typ takintegrerte og som tar lite romfølelse, men de koster litt ser jeg. Hva må vi egentlig regne med i pris? Vi har luftavtrekk og trenger ikke kullfilter. Noen med tips om merke eller konkret ventilator? Hvis vi skal ha noe som henger ned, slik vi har nå, ønsker jeg kvadratisk, uten glass eller annet som gjør at den ser ut som en omvendt T liksom Kjøkkenet er ca 20m2, kanskje litt større.

__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo

Sist redigert av IzziCreo : 26-01-21 kl 18:10.
IzziCreo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no