Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Vis meg en fin hjørnesofa

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-06-21, 16:32   #16
Charlie
Licence to thrill
 
Charlie sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2011
Hvor: sentralt Østland
Innlegg: 10.956
Charlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt avCharlie har mye å være stolt av
Standard

Sv: Vis meg en fin hjørnesofa

Skulle jeg hatt sofa nå fra IKEA, ville det blitt Vallentuna. Primært fordi den har flere ulike multifunksjonsmoduler (sovesofa, oppbevaring..)

Har en sofa som heter Palermo, det er en modulsofa som er medium priset og med mulighet for feks recliner-modul. Da er det en skjult knapp mellom putene så den kan kjøres (elektrisk). Skulle jeg kjøpt den igjen, ville jeg være fristet til å ha en recliner-del til, for alle vil jo sitte der. Har også en stor pall med oppbevaring.

Kjøpte den på Skeidar, men ser ikke ut til at de har den, lenger?? Finner den på mange frittstående møbelbutikker, når jeg søker på nett, f.eks. her

https://www.waltherkristiansen.no/pr...j-f-d2-o-t3-j/

Charlie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no