Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Kleskode og hygienekrav fra skole

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 23-08-07, 10:31   #20
Snippa
Jo flere jo bedre...
 
Snippa sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 6.166
Snippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de flesteSnippa er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kleskode og hygienekrav fra skole

Forbud og påbud er vel kanskje ikke veien å gå, men at det er mange elever som hadde hatt godt av å lære å kle (på) seg, er sikkert. Enkelte burde beskyttes mot seg selv....Har vært lærer i snart 10 år, og møtt mange elever som har ønsket regler for påkledning fra skolen, og mange som kunne trengt det.

...ellers støtter jeg ytringen om å få slippe å se alt undertøyet til gutta hele dagen....Her er det ikke snakk om en linning eller en flik av trusa -de har jo buksa festet UNDER rumpa. :surmaget:

Snippa er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 18:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no