Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Regelmessig rengjøring dusj med fliser

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-09-22, 09:38   #1
liefje
Musk
 
liefje sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.010
liefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de flesteliefje er kulere enn de fleste
Standard

Regelmessig rengjøring dusj med fliser

Har ikke vaskehjelp lenger og innser at jeg mangler kunnskap om veldig banale rengjøringsrelaterte ting.

Jeg leser mange tips om hvordan man skal få bort kalk etc. i dusj. Vi har ikke sånne problemer her, men jeg lurer rett og slett på hvordan dere vasker inni dusj med fliser sånn helt til vanlig. Jeg har bare sprayet på Jif baderom, latt det virke noen minutter og så skylt av med dusjen, men dette er kanskje ikke bra nok? Bør jeg bruke eddikvann eller noe annet regelmessig? Skrubbe? Hva gjør dere?

liefje er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no