Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hva slags sofa ønsker jeg meg?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-09-22, 09:30   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.822
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Hva slags sofa ønsker jeg meg?

Jeg er på jakt etter sofa. Har i utgangspunktet tenkt 3-seter med chaiselong eller kanskje helst åpen ende. Sofaen skal primært brukes til å slappe av i, men også ved besøk, så den må både være god å ligge i, og god å sitte i.

Har dere forslag? Jeg liker Bolia North, men den er langt over budsjett selv på kampanje. Bolia Scandinavia funker også, men fortsatt alt for dyr. Jeg har også egentlig lyst på sofa med farge, men er usikker på om jeg våger. Skal vel leve med dette sofavalget noen tiår framover..

Har dere forslag til sofaer jeg kan teste?

Denne liker jeg oppsettet og synet på, men den er en anelse for bred. (og dyr. )

https://www.mobelringen.no/passion-modulsofa#257=29


Sist redigert av Timar : 10-09-22 kl 12:40.
Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no