Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Nye skjermråd fra Helsedirektoratet

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-06-25, 01:47   #22
Isprinsessen
Bør lage seg en tittel selv
 
Isprinsessen sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2009
Innlegg: 4.225
Isprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt liktIsprinsessen er virkelig godt likt
Standard

Sv: Nye skjermråd fra Helsedirektoratet

Det her blir jo som å krangle på at kostholdsrådene er dårlige for dem anbefaler å spise fisk og noen er allergisk mot fisk. Selvfølgelig er det noen unntak der noen bare kan være sosiale via skjerm. Men det betyr ikke at vi ikke trenger retningslinjer for skjerm bruk.

Isprinsessen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no