Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Danmarkstur i morgen, spådd dårlig vær

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-11-07, 22:14   #1
Mor til 4
Nattrangler
 
Mor til 4 sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 3.493
Mor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner tilMor til 4 er et navn som alle kjenner til
Standard

Danmarkstur i morgen, spådd dårlig vær

I morgen har vi tenkt oss en svipptur til Danmark, men har hørt at det er spådd dårlig vær med mye vind, Har plutselig ikke noe lyst til å reise lenger. (men vi har betalt 5000 kroner for denne turen) skal så lite til før jeg blir uvel. Har aldri tatt båt da det har vært noe særlig med sjø.
Noen sa at det var en del innstilte båter i dag, men vet ikke om det stemmer, skal reise med stenaline og det står ikke noe på nettsiden dems i allefall.

Tror jeg får ta meg en tur på apoteket i morgen så jeg i allefall har med noen sjøsyketabletter. Men det er sikkert flere slag å velge mellom, noen som kan anbefale meg noen som fungerer bra ?

__________________
Jente 90- gutt 96 - gutt 99 - gutt 03
Mor til 4 er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no