Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Hjelp meg å velge julekort

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Hvilket skal jeg velge ?
Nr 1 7 29,17%
Nr 2 11 45,83%
Prøv på nytt 6 25,00%
Deltakere: 24. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-11-07, 22:30   #1
Susse
Gal kattedame
 
Susse sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 14.820
Blogginnlegg: 544
Susse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtid
Standard

Hjelp meg å velge julekort

Det er jo nesten umulig å få alle tre til å se på kamera samtidig, men er er resultatet og vi ble stående med to alternativer:

Bilde 1 :
poff

Mannens favoritt, jeg liker det også godt, men synes det er litt dumt at minstemor ser en annen vei, samtidig er det ok fordi det blir litt mindre stivt.

Bilde 2:

poff
Dette trodde jeg skulle bli å en soleklar vinner i år, men så ser jeg at vesla sjeler så innmari så jeg ble usikker.

__________________
En, to, tre, fire
What you give is what you get in return.

Sist redigert av Susse : 14-11-07 kl 11:57. Årsak: fjernet bilder
Susse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no