Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Husmorskole

Til mine med-sjusker

Husmorskole Det finnes et hav av gode tips til hvordan få ting til å fungere bedre. Her kan man spørre, dele og få gode råd av hverandre.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-12-07, 21:29   #11
tink
har tatt seg sammen
 
tink sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Mellom fjellene
Innlegg: 9.884
Blogginnlegg: 612
tink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt avtink har mye å være stolt av
Standard

Sv: Til mine med-sjusker

Nå har jeg lest tråden med stor interesse, og registrerer at det er få ekte sjusker. Gunnis, Tinetoff og meg må være temmelig unike... Det er jo sånn det ser ut hos oss da, det har hendt at folk har sett litt skremt ut - men vi har da bedre ting å ta oss til.

Og joda jeg har noen små triks - utrolig hva som får plass i skittentøyskurven og i skatollet på stua. Men er for glad i mennesker til å la meg stresse av uanmeldt besøk. Likevel er jeg veldig klar over hva mange synes om uanmeldt besøk, så jeg prøver å besinne meg - selv om jeg synes det blir en mer kjedelig tilværelse på den måten.

__________________

tink er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
rot, salongbord, sjuske


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no