Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Merkelige julegaver fra arbeidsgiver?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-12-07, 13:25   #11
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.759
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Merkelige julegaver fra arbeidsgiver?

Mannen min fikk en gang ei skjærefjøl og en diger kjøttkniv. Vi ble veldig glad for gaven, men den ble gitt på julebordet og å gi en slik gave på et julebord kan jo være litt risky

En gang fikk han også en eske med spekemat, flatbrød, balsamico og olivenolje+ en gulrotskreller. Gulrotskrelleren har super kvalitet, men den så litt malplassert ut i pakken.

Jeg får stort sett ganske så ordinære julegaver. Bøker, CD eller gavekort har det stort sett vært. Ingen kniver eller gulrotskrellere fra min arbeidsgiver.

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no