Sv: Kåre Konradi
Opprinnelig lagt inn av -ea-, her.
Fikk disse bildene på mail i helga, og det var jo uskyldige greier. Syns de bildene av han var barnslige, ta bilde av sitt eget speilbilde - han må tydeligvis ha det temmelig kjedelig backstage. Gi mannen en bok å lese!
Det er jo snakk om bilder han tok med sin egen telefon, da, helt privat. Jeg tipper at de fleste av oss gjør litt barnslige ting innimellom når vi er sikre på at ingen ser oss, og at ganske mange kunne blitt flaue dersom det vi gjorde plutselig ble vist frem til hele landets befolkning.
Og jeg synes ikke det at man selv synes bildene er "uskyldige" rettferdiggjør at man offentliggjør dem eller sender dem til alle man kjenner. Det er rett og slett ikke OK å offentliggjøre nakenbilder av folk som man har fått tak i mot deres vilje, samme hvor "uskyldige" man synes bildene er og samme hvor pen kropp man synes vedkommende har. :streng_og_snerpete:
__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
|