Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Har det gått inflasjon i ordet "gammel"?

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-01-08, 10:52   #6
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Sv: Har det gått inflasjon i ordet "gammel"?

Opprinnelig lagt inn av jane, her.

Jeg er enig med deg, Zoë. Jeg har nettopp fylt 39 år, og flere synes visst at jeg begyner å bli gammel. Selv tar jeg det med knusende ro. Ikke hadde jeg noe som heter 30-årskrise, og jeg er temmelig sikker på at det kommer til å gå helt fint å fylle 40 om et år også. Alder er vel det siste her i verden som bekymrer meg.

Sier det samme og jeg er over 40. Føler meg langtifra gammel.
Har ei mor som er litt over 60 og hun farer avågårde på motorsykkel og rulleskøyter. Hoppet i fallskjerm har hun også gjort. Gammel forbinder jeg ikke med henne.

Alder er kun et tall.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no