Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Leser dere nytt eller gammelt?

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

Se resultatene: Leser du flest "nye" eller "gamle" bøker?
Flest nye. 25 39,68%
Flest gamle. 7 11,11%
Hærta ta hårt (50/50) 20 31,75%
Tja... 11 17,46%
Deltakere: 63. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-01-08, 13:29   #1
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Leser dere nytt eller gammelt?

Jeg har alltid vært over gjennomsnitlig glad i å lese, selv om jeg i perioder ikke har hatt tid til de store bokutskeielsene. Etter at jeg begynte å følge med her inne, ser jeg likevel på meg selv som en lesepusling, for noen av dere rekker jo over utrolig mange bøker!

Men jeg lurer på en ting: De av dere som får med dere det som gis ut av nye bøker, har dere allerede stavet igjennom de "gamle klassikerne", norske og utenlandske? Jeg prøver å få til en blanding av gammelt og nytt, men hovedvekten ligger nok på det gamle. Nå om dagen leser jeg Johan Falkbergets "Nattens brød" (inspirert av Rørostur), og da har jeg jobb en stund.

Og hvor nye er nye? Tja, går det an å si at "nye" vil si de som er utgitt siste 10 år?


Sist redigert av noen : 29-01-08 kl 13:33. Årsak: Oppklaring...
noen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no